SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

DekorasyonEvlerinizi Dekorasyonla Doldurun
Günümüzde dekoratif evler en çok tercih gören ev modelleri arasında yer almaktadır. Artık insanlar ev ya da daire sahibi olurken; evin dekoratif durumunu da göz önünde bulunduruyor. Çünkü bu tarz evler insanlara daha cazip geliyor ve insanlar bu tarz evlerde kendi dekoratif çalışmalarını da daha iyi bir şekilde yansıtabiliyorlar. Artık iç mimarlar da bunun farkındalar ve evlerin çizimlerinde bu detaya önem veriyorlar.

Evin içyapısı itibariyle hem ferah olması, hem de gerek duvarların, gerek yerlerin, gerekse de evin bölümlerinin dekoratif yapıda olması; evlerin tercih görmesi adına önem arz ediyor. Dekorasyon detayına uygun bir şekilde yapılmış evler günümüz modern yaşantısına uyum sağlarken; insanların bu tarz evleri seçmelerindeki en önemli sebep ise, dışarıdan bakıldığı zaman şık bir duruş sergilemesi oluyor.

Günümüzde giyim, kıyafet ve aksesuara ne kadar önem veriliyor ise; evlerin dekorasyon detayına uygun şekilde olmasına da aynı şekilde önem veriliyor. Çünkü insanlar bu şekilde her anlamda modaya uyum sağlayabiliyorlar. Mimarların da artık çizimlerinde dekoratif görünümlere önem vermesi günümüz modern yaşantısında kaçınılmaz hale geliyor. Özellikle evin bölümlerine yerleştirilen eşyalar da artık dekoratif görünüme uygun bir şekilde seçiliyor. Örneğin salon ya da oturma odalarına yerleştirilen eşyalar, duvarın rengiyle zıt renk uyumu oluşturacak biçimde tercih ediliyor. Mutfağa seçilen dolaplar da mutfağın ferah ve kullanışlı bir görünüm kazanması için tercih görüyor. Tuvalet ve banyolar da ise artık daha koyu renkler ön plana çıkıyor. Bu sayede kirlilik de gizlenmiş oluyor.

Evlerde yapılan dekorasyon çalışmalarıyla artık modern yaşama uyum sağlanması, evlerin ferahlığının ve kullanışlılığının artması, temiz bir görünüm oluşturması daha kolay hale geliyor.

Nilüfer'de Ulaşımı Kolay Daire
Bursa Ev Fiyatları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır